Adresář členů SEAH

 

Čestní členové SEAH

Jiří Hanousek  in memoriam

Eduard Herzog  in memoriam

Miroslav Hlaváč  in memoriam

Miroslav Kaduch  in memoriam

Ivana Loudová  in memoriam
Karel Odstrčil  in memoriam

Alois Piňos  in memoriam

Milan Slavický  in memoriam

 

Čestné jmenování členů, kteří se zasloužili o SEAH

Wanda Dobrovská  Praha, wanda.dobrovska@rozhlas.cz 

Lenka Dohnalová  Praha, lenka.dohnalova@divadlo.cz; 603 584 218

Juraj Ďuriš  Bratislava, Juraj.Duris@rtvs.sk; +421 903 576 769

Miloš Haase  Praha, milos@haase.cz; 602 322 612

Čestmír Kadlec  Plzeň, tel.603966209  

Pavel Kopecký  Praha, kopecky.4me@tiscali.cz; 721 135 612

Michal Košut  Brno, kosut@ped.muni.cz

Radek Rejšek  Praha, radek.rejsek@rozhlas.cz, rejsek@dltm.cz; 603 417 932

Rudolf Růžička  Brno, ruzickarudolf@gmail.com; 511 112 113

Miloš Štědroň  Brno, mil.stedrsen@email.cz

Emil Viklický  Praha, emil@viklicky.com; 233 379 379, 724 077 079

 

Řádní členové SEAH

Čihák Miloš - spiritmusic@seznam.cz

FLAŠAR MARTIN - martin.flasar@gmail.com; 603 925 638

Forró Daniel - danfor@r5.dion.ne.jp

JIRÁČKOVÁ Marta - marta.jirackova@seznam.cz; 736 782 344

KLÚČOVSKÝ IVAN (Michaal MAYS) - michaal.mays@volny.cz; 603 276 245

LAZAROV SIMO - slazarov@hotmail.com

MACHAJDÍK PETER - mango@machajdik.de

MATOUŠEK Vlastislav - vlastislav@gmail.com; 732 272 217

MIKOLÁŠEK Bohdan - bohdan@mikolasek.cz

MOJŽÍŠ VOJTĚCH - vojtech_mojzis@nm.cz; 603 739 135

OSPALÍK JIŘÍ - jiri.ospalik@gmail.com; 739 014 099

RANDULA Petr - randula@softconsult.com

RUSKO VLADO - vlado.rusko@rozhlas.cz; 739 539 487

SLEZÁK Pavel - pav.slezak@gmail.com

SPÁČIL EDUARD - spacil.mms@tiscali.cz

ŠŤASTNÝ Jaroslav - graham@jamu.cz

Zdeňka Čechová, cechova.zdenka.dr@volny.cz

Jiří Kollert, kollert@chello.cz

Jaroslav Krček, gabikrckova@seznam.cz

Milan Křivohlavý

Ivan Kurz, kurz@h.amu.cz

Zbyněk Matějů, zb.mateju@volny.cz 4

Ivo Medek, medek@jamu.cz

Mikuláš Piňos, mikpinos@volny.cz

Kateřina Piňosová, k.ruzickova@volny.cz
Miroslav Pudlák, mpudlak@seznam.cz
Tomáš Šenkyřík, tom_senk@hotmail.com, tomas@tomassenkyrik.com
Vít Zouhar, vit.zouhar@upol.cz